Książki

Oto wybrane książki polskich pisarzy, które wydałam w wydawnictwie Papierowy Motyl.

Białe noce

Marika Krajniewska
Białe noce marika krajniewska książka

Zdaniem czytelników najpiękniejsza książka o miłości. Wierzę swoim czytelnikom, dlatego też tak uważam. Są w niej emocje, niebanalna historia, dwa wspaniałe miasta i dużo przeszkód do szczęścia. Jest też happy end.

Radosna książka

Marika Krajniewska
radosna-ksiazka-marika krajniewska

To podróż po Radość, w którą wyruszyło osiem autorek, opowiadających o swoim świecie, drodze ku szczęściu, o własnym rozumieniu radości i o lepszym życiu z radością właśnie.

Hej dziewczyno

Patrycja Mnich

Gdy powstawał audiobook do tej powieści, realizator w studiu powiedział, że dawno nie słyszał tak wspaniałej książki. Siła kobiet, międzypokoleniowa opowieść, poszukiwania swoich wartości – to jest naprawdę wspaniała książka.

Książka, której nigdy nie przeczytasz

Wiktor Orzeł
ksiazka-ktorej-nigdy-nie-przeczytasz

Recenzenci wychwalają, wydawca pęka z dumy, a książka opowiada o pisarzu, który ma marzenia o sławie. Czy coś z tym marzeń wyniknie? Lektura obowiązkowa.

Radocha
Blues

Aurelia Es
radocha-blues

Gdy Stokrotka po życiowych zawirowaniach przeprowadza się na wieś, ma nadzieję odetchnąć wreszcie pełną piersią i zaznać sielskiego, wiejskiego życia. Nie spodziewa się nawet, że spotka ją tam coś wprost przeciwnego – odcięcie od świata zewnętrznego i mrożąca krew w żyłach zagadka.

To nie wszystko!

Labirynt - Alicja...

Pociąg do Egostanu

pociag-do-egostanu

Kawiarniane serwetki

Kobieta w związku...

Schronisko

Plac Zbawiciela

Bardzo wielkie ...

Zmowa kontrolowana

Wsparcie dla twórców

Chcesz, bym pomogła Ci wydać książkę?

Skontaktuj się ze mną, chętnie pomogę: napisać, znaleźć wydawcę, dystrybutora, opowiem o procesie wydawniczym, nauczę bycia self-publisherem – jeśli taka będzie twoja wola. Rozpiszę proces wydawniczy skrojony na miarę twojej książki, pokażę czym jest promocja i sprzedaż. 

Napisz do mnie
Zanim wyjdziesz...

Zamów pakiet ebooków
w promocyjnej cenie

pakiet eboków promocja papierowy motyl marika krajniewska
Lubisz ciasteczka?

Blog wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jego działania, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.