O mnie

Piszę, wydaję, podpowiadam jak napisać, znaleźć wydawcę lub wydać książkę samodzielnie, gdzie szukać dystrybutora, jak znaleźć partnerów, sponsorów i – rzecz jasna – czytelników.

Poznajmy się

Marika Krajniewska

Napisałam ponad dziesięć powieści i zbiorów opowiadań, za które zdobyłam nagrody literackie o zasięgu ogólnopolskim oraz nominacje do takich nagród jak Angelus. Jestem założycielką wydawnictwa Papierowy Motyl. Pomogłam zaistnieć na rynku wydawniczym ponad stu autorom w Polsce i za granicą. Wsparłam kilkudziesięciu twórców w napisaniu książek.

Opracowałam także autorski program dla twórczyń, w którym holistycznie podchodzę do bycia pisarką i do tworzenia własnej książki od A do Z, nie zapominając o wydaniu, dystrybucji oraz promocji książki i twórczyni ani o rozwoju osobistym w tym procesie. A tego w Polsce jeszcze nie było!

Jako wydawca zostałam wyróżniona nagrodą Lady Business Awards 2018 za podejście do twórców, inspirację i kreatywność.

 

Przede wszystkim jestem twórczynią swojego lepszego życia, trenerką mentalną twórców i ludzi kultury, od czas pracy z którymi zmieniam ich podejście do swoich projektów z „nie wiem, czy mi się uda” na „wierzę w siebie!”.

W czym mogę Ci pomóc?

Kameralnie

Sesja
1:1

Wspólna sesja lub ich szereg to rozwiązanie dla tych, którzy poszukują dla siebie drogi na rynku wydawniczym. Chcieliby, ale nie wiedzą jak: napisać, wydać, wypromować, sprzedać. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie moje i moich znajomych pisarzy i wydawców pokazuje, że to w twórcy drzemie największy potencjał do bycia pisarzem bestsellerowym. Ty też możesz zdobywać szczyty list bestsellerów. Po prostu musisz wykonać pewną pracę rozwojową, by dotrzeć na szczyt.

Wydaj książkę

Usługa wydawnicza

Nie wiesz w jaki sposób wydać swoją książkę? To nie jest trudne, a opcji jest naprawdę wiele. Najważniejsze, by nie iść za tłumem, lecz znaleźć dla siebie tę idealną, uszytą na miarę. Chętnie pomogę obrać właściwy kierunek dla ciebie i twojej książki. Czy to znaczy, że wydam twoją książkę w swoim wydawnictwie? Nie wykluczone, ale raczej pomogę ci znaleźć wydawcę, z którym współpraca będzie służyła wam obu, a przede wszystkim twojej książce.

Praca nad tekstem

Pomoc dla pisarza

Masz pierwsze zdanie, akapit, stronę, a może już gotowy cały tekst, ale nie wiesz czy jest wystarczająco dobry? Już teraz odpowiem: tak, jest świetny, ponieważ jest twój! Nie wierzysz, zapraszam do wspólnej pracy nad tekstem. Rozwieję wszelkie wątpliwości, pochwalę albo skrytykuję. Po to, by wyciągnąć z twojej książki jej najlepszą wersję i zachwycić wydawców i czytelników. Pisarz nie musi być samotnikiem. Sama piszę, wiem jak i to komfort móc pokazać tekst kompetentnej osobie przed wysłaniem do wydawcy.

Skontaktuj się ze mną

Masz pytanie? Interesuje Cię współpraca?

Chętnie pomogę, poprowadzę warsztaty pisarsko-wydawnicze, wypowiem się na temat tego, co w książkach piszczy, skomentuję rynek wydawniczy, zrecenzuję książkę i pokażę ją światu. Chętnie też zmotywuję cię lub cały twój team do pracy nad swoimi przekonaniami, byś poczuł, naprawdę naprawdę mocno poczuł, że twoja pasja zasługuje na prym pierwszeństwa w twoim życiu, a ty sam możesz kreować rzeczywistość taką, jaką chcesz mieć. Pytanie brzmi: czy wiesz, czego chcesz?

Napisz do mnie
Zanim wyjdziesz...

Zamów pakiet ebooków
w promocyjnej cenie

pakiet eboków promocja papierowy motyl marika krajniewska
Lubisz ciasteczka?

Blog wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jego działania, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.